צור קשר

קייטרינג לאירועים קטנים – השוואת מחירים

יום ההולדת מתקרב ואיתו שמחה גדולה, יום הנישואין הוא הזדמנות מעולה לגבש את המשפחה ולחגוג בסעודת מלכים, וגם הרמת כוסית היא תירוץ מופלא לכנס את העובדים ולציין את החג המתקרב. המרכיב המרכזי באירועים אלה הוא, כמובן, האוכל. עם זאת, לפני שאתם מזמינים קייטרינג לאירועים קטנים אתם בוודאי רוצים לקבל מחירים טובים ועוד יותר מכך, לקבל תמורה טובה לכסף שלכם. איך תעשו את זה?

 

גורמים המשפיעים על מחירים של קייטרינג לאירועים קטנים

יש כמה וכמה גורמים המשפיעים על המחירים של קייטרינג לאירועים קטנים, והראשון הוא – איך לא – הרכב המנות. כמעט בכל חברת קייטרינג תמצאו מבחר מנות ראשונות, עיקריות או אחרונות. לכל אחת מחיר משלה, והוא נקבע על פי חומרי הגלם, זמן העבודה ואיכות המנה. אם כן, דרך טובה להעריך מחירים של קייטרינג לאירועים קטנים היא לבנות תפריטים לדוגמה ולהבין מה מתאים לתקציב יותר או פחות. חשוב לזכור שגם בין חברות קייטרינג שונות תמצאו הפרשי מחירים על אותן מנות בדיוק. מה שישפיע על המחירים במקרה הזה הוא דווקא נושא האיכות.

 

איכות כמדד לקביעת מחירים של קייטרינג לאירועים קטנים

האיכות היא קריטית. ראשית, היא זו שתכריע עד כמה המנה תהיה טעימה וטרייה, מפנקת וטובה. אנחנו רוצים לספק לכל אורח שמגיע לכבודנו את הארוחה הטובה ביותר. בצדק. לכן, השקיעו את הזמן גם בטעימות, ודאו שאתם בוחרים מנות איכותית ואל תתפשרו על מאכל שאינו לטעמכם רק משום שהוא זול יותר. מחירים של קייטרינג לאירועים קטנים קובעים לא רק כמה תשלמו, אלא עד כמה האורחים שלכם יהנו. אם המנות לא יהיו לטעמם, הכסף שלכם ממילא נזרק לפח. לא עדיף שתשקיעו קצת יותר כדי שכולם ייצאו שבעי רצון?

 

קייטרינג לאירועים קטנים – מחירים הם לא הכל

אם כן, אין ספק שהמחיר חשוב אבל הוא לא חזות הכל. תפריט עשיר ומנות טריות ברמה הגבוהה ביותר, אלה הם הנושאים המרכזיים יותר. את אלה בדיוק מציעה לכם חברת DolceVicki – Italian Catering המתמחה בשירותי קייטרינג לאירועים קטנים במחירים מפתיעים. המשמעות היא שאתם לא צריכים לעגל פינות או להגיש לחברים מנה חסרת טעם. להיפך. במקרה הזה אתם בהחלט נהנים משירותי קייטרינג לאירועים קטנים גם במחירים אטרקטיביים שלא באים לעולם על חשבון האיכות. האוכל הוא פרמטר חשוב במדד ההצלחה של האירוע שלכם, ואנחנו מבינים את זה כל כך טוב, שאתם יכולים לדעת שאתם בידיים טובות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות