צור קשר

מה זה בכלל קייטרינג לאירועים קטנים?

לצד האירועים הגדולים והמפוארים ביותר בחיינו, יש לנו גם שלל תירוצים מצוינים לחגוג עם החברים הקרובים ביותר, עם בני המשפחה או עם הקולגות מהמשרד. הצעת הנישואין המרגשת, יום ההולדת העגול או הישג מצוין בעבודה, כל אחד מאלה הוא הזדמנות מופלאה לחגוג כראוי. השאלה הגדולה היא עושים את זה נכון, האם אפשר לעשות את זה לבד ומה מציעים שירותי קייטרינג לאירועים הקטנים? התשובה לשאלה האחרונה היא הרבה מאוד, אבל לפני שנבין למה כדאי שנבין את האתגר בהכנת האוכל בעצמנו.

 

קייטרינג לאירועים קטנים – פתרון איכותי

אם אתם מתכננים אירוע קטן יחסית כמו הרמת כוסית לצוות של 30 עובדים או חגיגות יום הולדת עם 50 בני משפחה, קייטרינג לאירועים קטנים פשוט יחסוך לכם זמן ואנרגיות. אם ניסיתם לתכנן אי פעם ארוחת ערב ל-10 או 15 קרובים אתם בוודאי זוכרים עד כמה זה מאתגר. בניית התפריט היא השלב הקל. הקניות הרבות בסופרמרקט מאתגרות הרבה יותר, וגם הזמן שאתם מבלים במטבח. בסופו של התהליך המפרך תצטרכו גם לסדר את המנות באופן מושלם. בשלב הזה כנראה תהיו מותשים במיוחד. השאלה היא אם זה באמת נחוץ כשיש חלופה פשוטה ונוחה הרבה יותר, והיא הזמנת חברה המתמחה בשירותי קייטרינג לאירועים קטנים.

 

מתי נזמין קייטרינג לאירועים קטנים?

קייטרינג לאירועים קטנים מתאים לכל חגיגה באשר היא. מסיבת גיוס (או שחרור), אירוסין (או חינה), יום הולדת או יום נישואין. גם אירועים עסקיים כמו הרמות כוסית או השקות חגיגיות הם תירוץ טוב לכנס את הקולגות ולציין נקודת שיא או עוד חג המתקרב ובא. קייטרינג לאירועים קטנים הוא מושלם בסיטואציות הללו, ועם חברה נכונה יהיה לכם גם פשוט ונוח לתכנן את התפריט, את הרכב המנות, את ההגשה שלהן וגם את הקינוחים המפנקים שתגישו בסוף. עם שילוב נכון בין טעמים וצבעים תקבלו שולחן אוכל מפואר שהאורחים שלכם יימשכו אליו כמו אל מגנט.

 

קייטרינג לאירועים קטנים – ללא פשרות

חברת DolceVicki – Italian Catering מעמידה לרשותכם מגוון רחב של שירותי קייטרינג לאירועים קטנים בין אם עסקיים או פרטיים. עם הניסיון הרב שלנו נסייע לכם בתכנון תפריט מושלם המותאם לצרכי האירוע. זכרו שאין דינו של אירוע עסקי ל-40 עובדים כדינה של חגיגת יום הולדת עם 70 חברים ובני משפחה. הכמויות משתנות, המגוון אחר וגם צרכי האורחים שלכם עשויים להיות מיוחדים. קייטרינג לאירועים קטנים יחסוך את הדילמות ואת האתגרים. אתם יכולים לנוח ולהגיע לאירוע שלכם כמו עוד אורחים (חשובים במיוחד).

שינוי גודל גופנים
ניגודיות